Dům na klíč za milion – převratná novinka

Zdroj: http://www.dumzamega.cz

Hledáte nové úsporné bydlení pro svojí rodinu a raději než malý byt byste si pořídili spíše domek se zahradou? Na stavbu domu máte málo peněz a uvažujete jak ušetřit? Společnost Canaba má řešení právě pro vás. Právě uvedli na trh převratnou novinku, kterou je dům na klíč za milion korun. Dům v jejich produktovém katalogu najdete pod označením “Chico” a celou prezentaci si můžete prohlédnout na www.dumzamega.cz. Pojďme si dům krátce představit.

Jak velký byt si za milion pořídíte?

Půdorys domu 3+1

V základní nabídce jsou dvě varianty domu 3+1 nebo 4+1, obě varianty jsou téměř shodné a dalo by se říci, že pro tří až čtyřčlenou mladou rodinu plně dostačujicí. Větší varianta 4+1 se liší prakticky pouze tím, že velká ložnice rodičů je rozdělena na dvě části, čímž vznikne právě požadovaný čtvrtý pokoj pro druhé dítě či pokoj pro hosty. Ve větší variantě je zároveň mírně větší koupelna a počítá se zde se dvěmy umyvadly, protože ranní provoz v této místnosti bude zřejmě větší. Ať už zvolíte jakoukoliv variantu, získáte přibližně 80 metrů čtverečních obytné plochy a jak společnost Canaba uvádí, nejsou zde žádná hluchá místa, díky chytrým řešením je využit každý kousek domu.

Půdorys 4+1

Nastěhovat se můžete již za 2 měsíce

Prakticky celý dům je vyroben dopředu a jakmile je hotová základová deska, tak se dům na pozemku pouze sestaví. Bydlet tak můžete již do 2 měsíců od objednání, což je velmi sympatické. Dle výrobce jsou použita převratná řešení pro spojování jednotlivých dílů, což zaručuje vysokou tuhost a bezkonkurenční přesnost. Unikátní masivní technologie prý zaručuje nejlepší energetickou bilanci ze všech ekologických řešení, konkrétní energetický průkaz stavby však společnost na stránkách neuvádí.

Jedná se skutečně o dům za milion?

Pokud máte na účtě milion korun a jásáte, že je zde konečně nabídka přesně pro vás, tak vaše nadšení musíme lehce umírnit. Cena menší varianty domu je skutečně do milionu korun ve variantě ke kolaudaci, v provedení na klíč je ještě o 100 tisíc vyšší. K ceně domu je však nutné připočítat ještě cenu za základovou desku, celková cena se tedy vyšplhá někdě k 1 300 000 Kč za stavbu za předpokladu, že máte vlastní pozemek. Pokud pozemek nemáte, tak se v závislosti na lokalitě cena navýší ještě minimálně o 500 tisíc, v některých lokalitách i o několik milionů. Celkově se však v dnešní době jedná o velmi zajímavou nabídku a pokud bychom si měli vybrat zda si koupit dům či byt, rozhodně bychom doporučili koupit dům, který nabízí větší množství soukromí a rodinného pohodlí, volba je však na vás.

Navštivte vzorový dům

Zaujala vás tato nabídka? Navštivte vzorový dům Chico postavený v Nupakách u Prahy, D1 směr Brno – Exit č. 6 . Na místě si můžete prohlédnout obě dvě varianty domu a na vlastní kůži se přesvědčit, zda by se vám v domě dobře bydlelo.

Související příspěvky:

  1. Domy na klíč
  2. Montované domy na klíč
  3. Byty 3+1 nebo kk
  4. Chalupy a chaty
  5. Domy